| IonelutzaCristinutza a întrebat:

Fosta mea prietena cea mai buna adica aia care se dadea la iubitul meu si-a facut un iubit si numai ca sa ii faca in ciuda la iubitul meu. se pupau cu pasiune lana noi erau pe aproape sa faca dragose! in fata noastra si noi am plecat de langa ea si ea a venit dupa noi si ea asugerat ca eu cu iubitul meu si ea cu iubitasu sa facem o intalnire dubla si am mers si cand am mers eu la bae ea la rugat pe iubitasu sa le aduca sucuri si iub meu mi-a zis ca se dadea la el! ce sa fac sa scap de ea apropo era acum o zi ieri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evitaţi-o.
Vorbeşte cu iubitul tău şi spune-i că te deranjează comportamentul ei şi e mai bine s-o ignoraţi.
Ar fi şi mai bine dacă ai vorbi cu ea.Dă-i de înţeles că nu totul se învârte în jurul ei şi spune-i să înceteze.Nu va ajunge departe cu atitudinea asta de mironosiţă.

Un an nou fericit, Ionelo!

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Daca vrei sa scapi de ea recomand niste stricnina!

| Vix999 a răspuns:

Da tu de ce te incapatanezi sa faci pe proasta si sa o pui in acelasi loc cu prietenul tau?
De ce nu ii explici ca te-ai prins ca se da la el si ca si el ti-a zis ca se da la el si ca de aici incolo e fiecare pe drumul ei.
Ori asta ori incerci sa fii mai desteapta ca ea si sa o tii aproape doar ca sa te asiguri ca nu are nici o cale de succes.

| bogdan72 a răspuns:

Prietenul fostei tale prietene e un tip norocos. Daca se oftica aia o data cred ca se apuca si ii face sex oral in fata voastra ca sa-i faca ciuda sau sa-l atraga laughing.

Dar, oricum. Cel mai bine ar fi sa va certati... O cearta urata, nu d'aia intre fete care are loc o data la 2-3 zile urmata de fiecare data de o impacare. Daca e indeajuns de idioata incat sa nege si sa nege ca se da la iubitul tau, nu va fi o pierdere asa mare.

| Larisssaa a răspuns:

Nu o mai băga în seamă.
Vorbeşte cu iubitul tău şi spune-i să staţi mai la distanţă de ea.

| Bobocina a răspuns:

Bună!
Există două variante:
1.Trebuie să porţi o discuţie serioasă, intre doi ochi, cu acea prietenă.
2. Dacă nu merge prima variantă, spune-i iubitului tău să o ignore, dacă, chiar ţine la tine.
Sper că te-am putut ajuta, Ionela!
Să ai un an nou plin de bucurii!
O zi bună!
happy

| floricica1995 a răspuns (pentru Bobocina):

Intre doi ochi? fetele n-au zis ca ar fi chioare