| cristiyana a întrebat:

Fostul meu prieten la care ink tin m-a sunat acum cateva min si la un moment dat a zis "vrei sa ne impacam" iar eu am spus "ceeeeeee?" dupa care a spus "nimic, nimic" Intrebarea mea e, credeti ca asta vrea, sau a spus la vrajeala, ca sa se dea mare daca spuneam DA.precizez ca era cu un prieten acolo...am stat cu el km 2 aani dar ne-am desp de multe ori. m-a iubit sincer, si eu pe el si ne-am despartit din orgoliu:d:d:d

Răspuns Câştigător
| OvidiuDanzka a răspuns:

Pai dupa parerea mea, baiat fiind si trecand prin diferite stari emotionale iti pot spune ca: atunci cand tii la candva si ii pui o intrebare de genul "vrei sa ne impacam?" si primesti un raspuns de genul "ceee?" ai tendinta de negare a ceea ce ai intrebat pentru ca iti da senzatia ca persoana respectiva e oarecum socata si nu iti vine sa mai deschizi subiectul, preferi sa il schimbi imediat.
Ma rog depinde mult de tonul pe care a fost adresata si pe care i-a fost raspuns.
Persoana de langa el daca era prieten de suflet e una iar daca era prieten de "seminte cola si caterinca" e mai mult ca sigur misto.
Plus ca oamenii spun multe dupa ce isi fac curaj la o bere doua, etc, sunt prea putine detalii pentru ati da un raspuns exact din punctul meu de vedere

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cat ai fost cu el, cat de bine il cunosti, de cat timp v-ati despartit? Eu cred ca cel mai bine iti poti raspunde tu singura, ca stii mai bine decat noi ce vroia. Parerea mea este ca a fost de vrajeala, ca daca era serios nu te intreba asta cand era cu cineva ci doar cand era singur, dar tu (cred ca) il cunosti mai bine ca mine.

| DEBrown a răspuns:

Tu ai raspuns ceeeeee? dupa care a spus "nimic, nimic" Intrebarea mea e "6 cai" big grin

| ronin33dan a răspuns:

Esti DAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! TE suna ca sa ce? Normal ca asta voia, tu ai impresia ca baietii sunt ca voi fetele numai o lauda si o invidie continua!?

| Andreea_1209 a răspuns:

Eu spun ca mai ales ca era cu un prieten, si mai ales ca dupa a zis "nimic, nimic" era vrajeala
Funda pls...nu am nici una sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tia mai zis cineva ca esti frumoasa? scuze tia mai zis cineva ca esti superba? Normal ca baiatu te vrea inapoi, si daca nu o rezolvi si il pierzi nu-i problema se rezolva lasa un nr de telefon si ai cu cine sa iesi big grin glumesc, dar totusi lasa un raspuns cu orasul din care estibig grin asa sa fie acolo