| crazygirlyo a întrebat:

Fostul prieten ale fostei cele mai bune prietene ale mele vrea sa fie cu mine happy am nevoie de un mic sfat ce sa fac. ei au fost impreuna acum un an, de atunci ea nu mai simte nimic pentru el, el totusi nu a prea reusit asta pentru ca de aici a pornit toate discutiile cu el. avea nevoie sa vb cu cineva, eu l.am ascultat.acum insa imi spune ca ma place si ca vrea sa fie cu mine... ce credeti ca e cel mai bine sa fac? ma simt aiurea si fata de fosta mea cea mai buna prietena (timp de 5ani :d) pentru ca stiu ca acum chiar daca nu mai e nimic intre ei. a fost ceva odata... e cam complicat totul.am nevoie de niste sfaturi, va rog! fundita happy.

Răspuns Câştigător
| MititiCa a răspuns:

Pai daca pe ea nu o mai deranjeaza care este problema? daca ea nu are nimic impotriva eu zic sa nu pierzi sansabig grin. discuta si el si spune-i ca te simti aiurea ca el a fost cu cea mai buna prietena a ta si vezi ce iti va zicehappy... succestongue

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu zic ca ai cale libera.Nimeni nu are ce sa-ti reproseze. Urmeaza-ti drumul pe care ti-l spune inima. Daca el a reusit sa treaca peste fosta iubire cu fosta prietena a lui si a ta, atunci eu zic sa mergi inainte!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Chiar daca nu mai simte nimic pentru el în momentul în care te va vedea pe tine cu el va fi dureros pentru ca totusi, cândva aţi fost cele mai bune prietene happy

| alexeanca a răspuns:

Pai inteleg ca el e "fostul" "fostei"! Deci ea nu mai e prietena nici cu tine nici cu el.Si oricum a trecut un an de atunci.Cred ca nu trebuie sa dai explicatii nimanui si sa faci ce simti!