| andrey_4683 a întrebat:

Fratilor eu uby pe cineva care zice ca ma iubeste da nu stiutiu dc zice adevaru si e o fata de treaba si ma inteleg poate mai bine decat cu prietenii mei ce sa fac? cu ea parca simt ca ma in al noualea cer, ea se poarta frumos cu mine si seara cand stateam pe mess neam zis {ceau, adio, pa}de vreo 30 ori sau mai mult
, neam zis asa de vreo 2 ore, va rog helpme

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca e sincera cu tine, nu vad de ce te-ar minti, dar poate asteapta sa faci primul pas sa fi cu ea; daca chiar vrei sa fi cu ea incearca... vb cu ea si spune-i tot ce simti si daca ea iti va mai spune ca si ea te iubeste, atunci ce mai stai? Nu rata ocazia ca poate ea doreste sa fie cu tine si asteapta dupa tine.
Deci nu ai nimic de pierdut daca ii ceri prietenia si cred ca va accepta, daca cumva nu va accepta, asta e; macar sti ca ai incercat si oricum va fi un raspuns pozitiv, cu siguranta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dc nu incerci o relatie cu ea? Poate chiar e sincera fata!

| lavynutza a răspuns:

Eu zic sa o pui la incercare sa pui un prieten deal tau sa ii faca curte iar tu sa ii urmaresti vezi daca accepta avansurile nu te iubeste iar daca nu te iubeste sigur