| lilpop97 a întrebat:

Fratzilor. HELP. deci bun asta este povestea : am cunoscut un baiat si in timp ce mie imi placea de prietenu lui. lui ii plc de mine a incercat cam 3 lunii sa ma fac sa ma indragostesc de el, nu ca eara urat credeti-ma dar mie pur si simplu nu imi plc. boon dupe 3 luni de chin ( mereu ma lua in bratze vb numai cu mine ma facea sa ma simt inportanta ba chiar mi-a spus ca ma plc. bine printr. un prieten )dupe 3 luni in final m-am indragostit de el acum zic eu bai baiatu ma plc, s. a chinuit atat hai sa fac eu primul pas ii cer sa fie cu mine ghicitzi ce zice NU ca am prietena si eu zic a bnsper ca nu ne schimba prietenia nu ( noi suntem bunii prieteni ) si zice nu.ti face griji. de cand cu "intrebarea" se poarta fff rece cu mine nu ma mai ia in brate nu prea mai vb dar totusi cate odata se mai moleseste si face ca inainte se apropie de mine cat pe ce sa ma sarute dar nu o face. Boon acum INTREBAREA! : Ce sa fac ca sunt ffff indrag de el dc de cand l.am intrebare se comporta asa de rece dar totusi lasa loc de inca te plac ...cum sa ma comport cu el ca sa fie bine si la un moment dat sa reusim sa fim impreuna? PLLSS ajtept raspuns va rog ajutor nu mai pot. dau funda... :*:*:* all

Răspuns Câştigător
| AdelaPopescu a răspuns:

Pe barbati n-ai cum sa-i cunosti niciodata indeajuns. Dar fi mai distanta o perioada, sa vezi ca daca iti simte lipsa o sa vina el la tine. Atunci o sa realizeze cat contezi cu adevarat. E nevoie de o perioada de distanta si pauza sa va faceti amandoi ordine in ganduri si sentimente si se va rezolva situatia. In primul rand nu fi disperata, fi cat se poate de relaxata, ca sa vezi lucrurile clar. Nu are rost sa suferi, pe baieti nu-i intereseaza fetele care sufera dupa ei. Bafta!

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Frate...invata sa scrii ca e cam ca un labirint ce ai scris tu pe acolo...

| Pissy a răspuns:

Poarta`te si tu putin mai rece si i`a sa vezi cum vine la tine cu coada intre picioarebatting eyelashes.