| OanaG a întrebat:

Friends, spuneti-mi si mie va rog, cum sa fiu mai indrazneata cu un baiat, de fiecare data cand il vad online eu ies laughing, nu stiu ce subiecte sa mai vb, m-a invitat la un suc, paff parca ar fi primul baiat care m-a invitat la un suc, ce sa-i zic, dati-mi sfaturiii, Imi place d el, e dragut, e cam mare fata de mine are 22 de ani, dar nu conteaza pentru mine, chiar daca eu am 18. Deci? Ma ajutati?

12 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmm yammy yammy pai mai fetitzoo nu este bine sa refuzi un baiat, mai ales cand estiinvitata! tongue Sa sarim peste : pai incearca sa "incerci" sa ai TPU, ce vrei tu de la el? Hmm sa te ia in brate? Sa fi sarutata? Sa fi alintata? bla-bla-bla Daca eee una din acele intrebari smug hmm atunci "provoac`l` sa iti dea ce vrei, poti reusi, esti fata isteata! ( fetele ajung unde vor ) Nu trebuie sub de discutzie.important este sa il ti in joc, sa il provoci, gandeshte-te de ce ne uitam la fotbal si nu la telenovele!

| Picasso a răspuns (pentru Picasso):

Sa ai TPU! scuze

| Picasso a răspuns (pentru Picasso):

TPU nu stiu de ce cand scriu "tupeuuuu " imi apare TPU! ophhh

| OanaG explică (pentru Picasso):

Ms pentru sfaturi baietel :*... sa vedem ce o sa iasa.

| Picasso a răspuns (pentru OanaG):

Baietel laughing))

| OanaG explică (pentru Picasso):

Pai daca mi-ai zis "fetito", sat-i raspund cu aceeasi moneda happy :*

| Picasso a răspuns (pentru OanaG):

Bine fetitzoo cum zc tu tongue

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Sunt multe de vorbit. Trebuie sa gasiti si sa vorbiti despre ce aveti in comun. Sa va contraziceti. Fa-l curiossmug. Lasa-l sa te abordeze. Ar fi interesant zic eu sa ii accepti invitatia. Si fara prea mari emotii, it's a deal?

| OanaG explică (pentru Georgeeeeeeeee):

:X mersi muultttt :*:*

| IOOI a răspuns:

Abordeaza direct. prima intalnire primul lucru care il faci - il saruti pe gura, asa vei prelua conducerea si el va intelege cine e seful

| OanaG explică (pentru IOOI):

Un sarut pe gura, la prima intalnire mi se pare exagerat ...cred eu, la urma urmei ne intalnim ca viitori posibili iubiti sa zic happy Oricum, mersi mult pentru sfat. :*

| Picasso a răspuns (pentru OanaG):

Hmmm, ce-ar fi ca tuu sa fi prima smug te duci il iei in bratze.si il sarutzi smug dupa, cred ca stie el ce o sa faca mai departe! Nu fi timida, o sa pierzi! Indrazneala da bine la CV! succes