| lplostonyou a întrebat:

Fumatul dauneaza mai mult decat practicarea cunilingus-ului?

Răspuns Câştigător
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Normal laughing big grin Cunilingusul nu dauneaza cu nimic. Baftawinking

6 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

@celor doi care au postat inaintea mea
Prea mult cun-cum ii zice ca mi-e lene sa dau copy, duce la forme grave de cancer.

Michael Douglas a avut cancer la gat si tind sa cred ca a fost de la asa ceva, totusi ii casatorit cu CZJ.

| lplostonyou explică:

M-am lasat deja de fumat de cativa ani, intrebarea era numa asa generalista, nu se referea la mine.

| XK a răspuns:

Practicarea cunilingus-ului dauneaza doar fetei devil prin placere, in rest nicio problema...si fumatul dauneaza mai multwinking

| eurynomus a răspuns:

Da, normal. cunilingusu nu dauneza si mai ales pentru tipa

| maryngeorge a răspuns:

Fumatul dauneaza mai mult deci incearca sa te lasi de ele ce este mai bine pentru sanatatea tawinking

| JustStitch a răspuns:

Fumatul dauneaza gra sanatatii tale si a celor din jur, mai mult decat cunilingus-ul