| andryalin a întrebat:

Funa am 17 ani, si am o prietena, am facut sex cu ea si cand i-am bagat-o a tipat, as vrea sa stiu ce durere are fetele cand leo bagi?thinking
intrebare pentru fetebig grin!

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Fetele are instant migrenuri cand vine vorba sa faca sex cu un agramat ca tine.

| AureliaBEST a răspuns:

Buna, nu sa excitat bine nu sa udat prietena ta si de aceea a existat acea durere cand i ai introdus penisul. excito sarut-o peste tot fa-o sa vibreze si atunci nu va mai avea acea durere adica preludiu mai mult. bafta

| MihailPop a răspuns:

Pai ca si o comparatie ca sa iti dai seama : cand un barbat este lovit intre picioare foarte puternic simte ca si cum i sar rupe 200 de oase dar cand o femeie naste sau face prima oara sex atunci simte ca i se rup 600 de oase. Bafta happy

| astra a răspuns:

Probabil ai uitat sa o incalzesti, nici nu ne miram. Fetele astia e tare complicate, niciodata nu sti ce vrea ele... Invata sa scrii bai copacule!

| AleX_9955 a răspuns:

Mi-e mila de fetele alea. La cat de incult esti si o catea ar fugii de tine. Poate ca daca citesti si tu niste carti te va ajuta 'cartile este bune pentru astia mai tarani asa ca tine "