| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Am 15 ani si azi mi-am facut prima prietena. Mi-a dat un sarut si am o problema stanjenitoare si nu stiu daca este normal sau nu.

Mi se scoala... Vorbesc la modul cel mai serios posibil, nu fac niciun misto si intrebarea nu este pusa la caterinca.

Ce pot sa fac in cazul acesta? este normal? Mai multe detalii, va rog. As vrea sa nu ma creada un virgin obosit.

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Atunci nu ai ce sa faci. Oricum, aceasta nu este o problema este ceva normal.
Ma bucur pentru tine happy este un sentiment unicwinking

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

E normal sa te excite iar daca te considera un virgin obosit e proasta. La varsta adolescentei si mai ales pentru un virgin, si un simplu sarut poate provoca excitatie.

| AlexBazzy a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Nu ma considera... dar mi-e frica, nah... da, ma excita, probabil a a fost si primul.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru AlexBazzy):

Deci e absolut normal, pe mine un sarut dat in intimitate ma excita si-acum ca doar nu-s de piatra. Dar la un adolescent virgin ...na, se poate sa ti se scoale cam oriunde, ai grija doar sa nu te sarute mai pasional pe strada big grin

| Ezeru a răspuns:

Este normal si ii se intampla oricui. ( indiferent daca este virgin sau nu )
Incearca sa nu te gandesti la ea din punct de vedere sexual ci prietenesc sau incearca sa te gandesti la altceva. Daca nu merge nu e nici o rusine numai sa nu se vada. ( daca se vede e putin cam rusinos..., dar nu anormal. )

| AlexBazzy a răspuns (pentru Ezeru):

Nu ma gandesc la ea din pct de vedere sexual. si la altceva nu ma pot gandi, sunt indragostit, de 2 zile nu prea mai mananc nimic desi mi-e foame, am fluturi in stomac.

| Green66 a răspuns (pentru AlexBazzy):

Dacă ai fluturi în stomac înseamnă că ai mâncat omizihappy
Asta e problema ta, că ai erecție? Să vezi ce-ți vei mai dori tu să ai erecție, la o anumită vârstă laughing

| taskforceozone a răspuns (pentru AlexBazzy):

Nu iti fa griji ca daca nu mai mananci o sa mori deci... glumeam pai daca nu merge nimic ia-ti si tu pantaloni mai stramti si nu o sa se vada

| Ezeru a răspuns (pentru AlexBazzy):

Atunci nu ai ce sa faci. Oricum, aceasta nu este o problema este ceva normal.
Ma bucur pentru tine happy este un sentiment unicwinking