| kiddaherra a întrebat:

Funda! Am o prietena care are 15 ani si nu s-a mai sarutat pana acum, si de acum cateva zile baiatul de care ii place a intrebat-o daca vrea sa fie cu ea. Dar ea il refuza mereu deoarece nu stie s sarute! Ce sfaturi ii dati! Si vreau sa ii spun eu cum se saruta dar nu stiu sa explic. laughing daca ati putea sa imi spuneti.happy ceva din care s intelegi ceva. ca multe chestii gasesti si pe net :0 Mersii

4 răspunsuri:
| giovannutzu a răspuns:

Totul vine de la sine.nu trebuie sa deschida gura prea mult ca sa-l inghita pe saracul baiat, trebuie sa faca aceleasi miscari care le face si el, nu a vazut nici un film in care 2 persoane se saruta?
important e sa nu deschida gura prea mult.ast fundita tongue

| Biutzu a răspuns:

Nu e nevoie de instructiuni in afara de lipesteti buzele spune-i doar sa se lase purtata de val pentru ca pentru ca o faci din inpuls nu din necesitate sau poti sa spui sa il lase sa o sarute si ia sa il imite.nu e o stinta exacta, sarutul!

| iphone3g16gbH a răspuns:

Mda.Asta e o porcarie.Sa nu accepti o relatie pentru ca nu stii sa saruti.Totul e sa ii spuna baiatului cu pricina ca nu stie sa sarute.Si o sa vada ca o sa fie ok.Sa incerce ce am scris eu si daca nu e asa ma dau cu capul de tastatura de 3 ori si va trimit ce a iesit.

| kiddaherra explică:

Mersi mersi acum prietena mea e cea mai fericita oh go on oh go on rolling on the floor)laughing)tongue