| Evaa a întrebat:

Funda. Am un coleg in clasa, care se tot uita la mine atunci cand nu sunt atenta. Cand imi arunc si eu privirea la el, si-o schimba apoi iar se uita. Asa, ne intelegem foarte bine.Cred ca ar fi si putin posesiv. Imi controleaza mesajele.ma intreaba pe cine astept, etc. Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| clickdreaptadelete a răspuns:

Te place. ddar nu ar strica sal intrebi si sa-i spui ce simti pentru el. poate rezulta o relattie frumoasa.

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Stau si ma intreb, de ce oare va mai duceti la scoala? Macar acolo, in timpul orelor sa scapati de povara sexuala.

| BuilD a răspuns:

100% da dar e timid baiatu daca si tie iti place dc nu faci tu primul pas... sau asteaptal pe iel si mai inteapal tu da dc de uiti la mine sau dc te uiti la mine in tel... cred ca iti place de mine esti timid sa imi spui vezi si tu succes laughing)

| Vlad_2662 a răspuns:

Mda!
Cred ca te place!

| szsmekerul a răspuns:

Eu as zice ca da ...normal esti frumoasa buna ...etc...