| Laviiiiii a întrebat:

~FUNDA~! Buna, as vrea si eu niste mesaje de "la multi ani " dar unele mai originale, sa nu fie luate dupa net ca asa pot si eu sa le i-au happy. Nu vreau mesaje lungi si siropoase, ceva mai funny daca se poate. Multumesc anticipat.

PS : va rog sa scuza-ti categ. dar am nevoie de raspuns urgent!

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Daca vrei originale si nu de pe net, de ce nu le zici tu? O sa fie mult mai frumoase venite din partea ta, cu gandurile tale.

Lovite-ar trenul fericirii
Trasnite-ar fulgerul iubirii
Sa-ti cada-ncap un sac cu bani
Si desigur LA MULTI ANI!

La multi ani! De ziua ta venim la masa ta si iti bem toata bautura. Sa ne traiesti!

La multi ani, sa ne traiesti 99 de ani!

Take care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Astazi, fiind o zi frumoasa si stiind ca-i ziua ta, in parfumul diminetii, tin a te felicita. Astazi, ziua fericirii, pentru tine a sosit, iti doresc in a ta viata, drumul numai aurit. Flori frumoase aurite, sa rasara-n calea ta, iar acum, te rog, primeste,
LA MULTI ANI din partea mea.
Te pup!

| Iunona a răspuns:

Imi dai o bere daca-ti urez la multi ani?