| Roxiiiii a întrebat:

FUNDA! Buna.Aseara mi-am amintit un joc din copilariebatting eyelashes. Era cu o femeie parca imrabacata in negruu straight face. Ea era intr-o casa pustie iar in garaj parca era cineva spanzurat thinking
Trebuia sa te plimbi cu ea printr-un sat pustiu. Iar de aici nu mai stiu thinking
Imi puteti spune cum se numeste jocu`? :S
Dau funda
Ps.: Postez intrebarea la aceasta categorie fiindca este cea mai vizitata

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut, m-ai intrigat cu acest joc si as vrea sa imi zici si mie te rog cand afli denumireawinking pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sora-mea is razvan cu ce litera incpea jocul?