| jon22 a întrebat:

FUNDA.Care ar fi semnelle ca o femeie face sex regulat?

Răspuns Câştigător
| detty24 a răspuns:

Nu exista semne pe femei care ti-ar zice cat de des face sex. Nimanui nu-i scrie pe frunte asa ceva. Exista cateva femei care daca nu fac sex o perioada mai lunga devin putin mai nervoase mai stresate din cauza asta dar in cele mai multe cazuri nu sunt semne vizibile.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista asa ceva, a incercat cineva sa-si bata joc de tine

greece12
| greece12 a răspuns:

Calmul ei, zambetul vesnic, stralucirea ochilor, pielea luminoasa....linistea si bunadispozitie pe care o emana mereu, ingaduinta pe care o manifesta in relatiile cu ceilalti, ascund de obicei, o femeie care face sex regulat si ...de calitate.happy

| IloveME a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama de asa ceva!

| IloveME a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva!
Baietii mai spun cand vad o fata plina de cosuri ca duce lipsa sau cand este stresata /iritata tot timpul! sunt vorbe, nimic nu garanteaza asta!

| mona a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca nu iti recunoaste in fata ca o face regulat

| zuzu a răspuns:

Simplu. Nu exista astfel de semne!

| Azµre a răspuns:

Nu există așa ceva.

| George_Butnaru_1996 a răspuns:

Nu sunt cai de a stii