| YukyTsukiyomi a întrebat:

FUNDA CAT DE URGENT POSIBIL! Deci e o poveste mai lunga si sper sa nu va plictisesc dar va rog ajutati-ma.deci totul a inceput cand eram cu un baiat sa zic x el a mai avut relatii cu inca doua fete(y, z) si cand era cu n ele tot se dadeau la el dar el nu vroia pana cand am aflat ca y are cancer la san si m-a rugat sa renunt la el pentru ea si am acceptat de aici tot scandalul x(el) a crezut ca am fost cu el de forma si mi-a zis:LASA-MA IN PACE CU TN NUMAI AM C VB!, DECI NU STITI cat de tareh dor cuvintele astea am trecut peste si dupa nu am mai suportat si i-am zis ca y m-a facut sa ma desp de el bine a trecut ceva timp(el tot ma placea) si m-a rugat sa-i dau o a doua sansa eu am refuzat spunandu-i :lasa-ma mai intai sa-mi limezesc mintea si sa scap de y si z(s-au legat amandoua foarte strans de mine) si i-am mai zis ca poate dupa un timp vom fi iar impreuna ideea e ca azi m-am decis sa-i spun daca mai vrea o a doua sansa si el a zis da...eu i-as da-o dar vedeti voi mi-e cam rusine sa va spun dar...va spun Mi-e imi plac saruturile chestii de genul asta dar e ciudat ca nu ma simt bine cand sunt cu el adica e complicat ma simt foarte bine alaturi de el(ca orieteni) asa ca iubiti ma ia in brate etcsi eu nu ma simt bine dar imi place asa ca va rog ajutat-ma c sa fac sa vb cu el sa-i spun ca vreau sa fim din nou impreuna si mai ziceti-mi si cum/c trebuie sa fac ca sa ma simt bine

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

A... nu am inteles bine, m-am pierdut pe la jumatate.

Tie daca-ti place de el ca prieten (amic) atunci ramai amica cu el.
Daca te atrage in alt mod, atunci fa ce-ti place, cum iti place.

Dar nu am inteles o chestie... cine are cancer la san, si cine a santajat pe cine cu chestia asta?

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca simti altceva in afara de iubire pentru el, mai bine o lasi balta.
Te vei plictisi de el.
Daca iubeste o alta fata, lasa-l sa fie fericit.

Bafta si o seara placutahappy

| gigiro a răspuns:

Eu cred ca esti prea mica ca sa poti sa decizi singura, ce e bine si ce e rau pentru tine. Nu te simti bine langa el, tot din cauza asta, tu astepti sa ai orgasm cand te saruti cu el? Esti inca nepregatita pentru astfel de chestii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca zici ca nu te simti foarte bine cand esti cu el spune-i ca vrei sa fie mai dragastos cu tine.sau sa ramaneti doar amici pentru ca asa este mai bine pentru amandoi.noi nu-ti putem spune exact ce sa faci pentru ca doar tu sti ce simti pentru el si nimeni altcinevawinking