| lplostonyou a întrebat:

Funda. Ce injuratura mare trebuie sa trag sau pe cine trebuie sa ``trimit``undeva ca sa am ``norocul``sa mi se stearga contul TPU?

Răspuns Câştigător
| MikiLovee a răspuns:

Contact@tpu.ro trimiti mail aici si le spui sa iti dezactiveze contul. bafta!

7 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Esti tare fraterolling on the floorlaughing

| Actimel a răspuns:

Nu trebuie sa injuri laughing. poti sa ceri sa-ti fie sters contul laughing.

| Alexutu_8705 a răspuns:

Roagal pe cineva sa-i zica la cine a facut TPU sa-ti stearga contul sau sa-ti spuna cine a facut TPU sal poti...
Multumesc ca ai citi raspunsul

| miky_4769 a răspuns:

Nu stiu. incearca cu cuvintele de la litera P

| Marijuana a răspuns:

Mai simplu ai ruga administratora sa stearga contul`, nu crezi?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici: http://www.tpu.ro/utilizator/afubz
Trebuie să ai un pic de răbdare, și nu este nevoie să înjuri!
Pa, pa.

| ProjectJackpot a răspuns:

Injur`o pe Stela, logic. Daca ne injuri pe noi n-o sa miste un deget...garantezwinking