| heroforyou a întrebat:

Funda celui care imi traduce corect:

"Je crois que le secret de votre tristesse (car vous êtes triste, Laura) c'est que la vie vous a divisée; l'amour n-a voulu de vous cu'incomplète; vous répartissez sur plusieurs ce que vous auriez voulu donner à un seul. Pour moi, je me sens indivisible; je ne puis me donner cu'en entier."

Multumesc(scuze categ)

1 răspuns:
| diavolita_4468 a răspuns:

Cred că secretul tristeţea ta (pentru ca esti trist, Laura) este că viaţa te-a împărţit, te iubesc au vrut cu'incomplète; va întinde pe mai multe Aţi fi vrut să dea unul. Pentru mine, mă simt indivizibil eu nu pot da cu'en lume. "