| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA.cunosc 2 baieti care initial erau detreaba. dar pe zi ce trece devin tot mai nesimtiti, efectiv se baga singuri in seama pe strada, au ceva cu viata mea, nu pot sa treaca pe langa mine fara sa se ia de mine, sa ma jigneasca. eu nu ii bag in seama, ce spun dar efectiv imi piere tot cheful in ziua aia, si ma simt si prost.adica sunt trista.cand eu stiu ca nu le-am gresit cu nimic. chiar m-am purtat si frumos cu ei(cred ca am grsit categoria, scuze)adica deja a devenit ceva obisnuit. csnd ii vad la coltul strazii stiu ce urmeaza...mai multi prieteni mi-au zis sa fac cale intorsa cand ii vad dar eu nu sunt genu sa fug de probleme. trec nepasatoare dar ma intristez. m-am saturat. ce ma sfatuiit sa fac? si ce au cu mine?

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Ai macetă acasă? Sau măcar vreun topor ceva. Sutn sigur că s-ar gândi de 2 ori înainte să se ia de tine, dacă ai veni cu una din ăstea în mână spre ei.
Dă-i în creştet fără milă...

| Brotac a răspuns:

Poate le place de tine... unii baieti asa se manifesta... Sau probabil s-au lovit la cap, si ar trebui sa nu te intereseze ce zic ei, adica nu te mai supara degeaba

| CherryBonne a răspuns:

Asta inseamna ca te plac. tongue

| Lunia a răspuns:

Si eu am o problema cu un baiat ...de cand are prietena s-a mai linistit pentru ca ea il pune la punct happy.dar sincer nu cred ca trebuie sa-i bagi in seama happy si eu am suferit dar parca mi-a trecut toata supararea pe el.lor le place sa te enerveze, sa te supere. gandeste-te ca si u trebuie sa-i faci sa sufere si cel mai bun mod e sa nu-i bagi in seama, sa le arati ca nu-ti pasa de ei. unii baieti se maturizeaza foarte greu

| wedser a răspuns:

Cea mai usoara cale ar fi sa ii intrebi pe prietenii lor ce au cu tine...iar daca ei nu iti vor spune ar trebui sa ii intrebi chiar pe acei baieti