| NoNamess a întrebat:

FunDa :d Buna TPU! Mai reau cateva raspunsuri la intrebarea asta. http://www.TPU.ro/......a-plke-in/

Răspuns Câştigător
| looveee a răspuns:

Pai luluta sa stii ca poti sa afli daca te plke sau nu doar daca il iei cu frumosu :Eu am aflat ca daca te day pe langa el... si el iti va zice ca ii plke sau ca nu mai vrea si asa iti dai si tu seama.

2 răspunsuri:
| maissner a răspuns:

Totusi este posibil sa te vada doar ca pe o foarte buna prietena la care tine mult, dar nu si o posibila iubita. Desi aparent te place poate e altceva in mintea lui. Poti sa il intrebi ce parere are despre tine, ca fata, sau cum te vede, ca o buna prietena? e greu sa citesti gandurile oamenilor. Cel mai sigur e sa il intrebi...dar subtil. tongue

| gomez a răspuns:

Du-te cu o fat si intreaba-l. daca n-ai curaj pune un baiat sa spuna asa :nu-i asa ca lulutza(am spus asa ca nu-ti stiu numele), tie iti place de ea? dar spune sincer.si asa vei afla daca te place.