| VorbaVine a întrebat:

Funda daca ma ajutati!
Cum as putea trece de bariera prietenului foarte bun?
Vreau sa fiu mai mult de atat.

7 răspunsuri:
| dinutu98 a răspuns:

Pai arata-i asta. Spune-i ca ai inceput sa simticeva pentru el. dai funda?

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Spune-i...citeodata cuvintele inseamna foarte mult:3:3:3

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Fiind prieteni foarte buni,il cunosti,stii cum o sa reactioneze in anumite situatii.
Analizeaza-i putin comportamentul,vezi daca si el da semne c-ar vrea mai mult.
Ii poti spune ca ai inceput sa simti mai mult pentru el si ca iti doresti o relatie. Sau la o intalnire, pur si simplu il saruti, apoi ii zici : ''scuza-ma, asta am simtit ca trebuie sa fac, imi placi''.
Succes!

| Delia3 a răspuns:

Ia-l intr-o zi separat de altii, si spune-i pana cand nu v-a fii prea tarziu.Fii sincera cu el!:* Multa bafta, te pup:*

| igrek a răspuns:

Tu trece bariera si ti-ai taiat capul. Esti sigura ca si el vrea?

| HolyPotato a răspuns:

Fă-o praf! Fii malefic! devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discutand face to face, cel mai simplu