| ElenaMaria a întrebat:

Funda.Imi este rusine sa stau deasupra in timpu contactului sexual.Cum as putea scapa de rusine? Simt ca nu stiu ce sa fac si ma feresc sa stau deasupra.

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Si la mine este exact aceiasi chestie. El a cam inteles ca nu-mi prea place asa si am gasit metode noi fara sa-i zic "hei, stii nu-mi place asa ca nu stiu ce sa fac, mi-e rusine". Si-a dat singur seama...Desi n-am mai avut activitate de ceva timplaughing).

Bafta.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dai drumul la tv si te uiti la kisstv si nu mai e rusine happy

| Dariana a răspuns:

Nu ar trebuie sa. ti fie rusine, daca ai ajuns la pasul in care sa ai relatii sexuale cu partenerul tau ar trebui sa va cunoasteti bine unul pe celalat si sa lasati la o parte orice moment de timiditate. Dar sa lasam asta, poate te rusineaza privirea lui sau ceva de genul, pai ati putea crea un mediu romantic cu lumina stinsa si doar cateva lumanari aprinse astfel cand vei sta deasupra el nu te va vedea cine stie cum si o sa va lasati invaluiti de atmosfera.Ar merge si o melodie lenta, linistitoare si niste betisoare parfumate.Na acum depinde de tine, care e cauza timiditatii. O seara placuta! Sper ca ti.am fost de ajutor.:*

| DeadAngel a răspuns:

Ai putea sa vb ca prietenul tau despre asta si sa-i zici dar e totuna daca stai stai deasupra sau dedesubt... vb ca el

| Yonutz_8580 a răspuns:

Vorbesti cu el inaainte de contactul sexual daca este deacorb.Va merge daca este intelegator!

| kitty_2952 a răspuns:

Lasate purtata de val si nu te mai gandi ca iti este rusu\ine si incerci sa eviti lasa sa vina totul de la sine ca este ceva normalwinking
nu ar trebui sa iti fie rusinewinking

| andreea_9470 a răspuns:

Stinge luminalaughing