| Anutzabhaaa a întrebat:

Funda! Imi place de un baiat si am aflat ca si lui ii place de mine. I-am dat id de mess si in primele saptamani am vorbit dar dupa imi era rusine sa nu il deranjez. Apoi m-a invitat la pizza pe mine un coleg si o prietena.Eu nu m-am dus ca nu ma lasa si nu a venit nici colega mea daca nu am venit eu.(cred ca a crezut ca nu vreau sa merg)Si acum nu mai intra pe mess prea des. Tin asa de mult la el... Oare s-a suparat asa de tare incat sa nu ma mai placa?sad

Răspuns Câştigător
| Iully3 a răspuns:

Tu, draga mea ar trebui sa-ti faci curaj...sa-l intrebi chiar tu ce simte, ar fi mult mai bine; si eu am trebut prin asta, mi-am facut curaj si am intrebat; si 6 luni am fost impreuna dar dupa am hotarat sa ne despartim...dar totusi e mai bine daca iti faci curaj, baietilor de multe ori le plac fetele intraznete; poti afla ce fel de persoana e, de la prieteni etcwinking mult succes :*

2 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Tu ce crezi?
Te invita un prieten cu care ai ganduri in oras si il astepti si nu vine? sau ii zici ca nu poti veni. poate ii trece daca tine la tine.

| Alex_5051 a răspuns:

laughingexplica-i si rezolva...in dragoste nu poti astepta...e riscu sasi gaseasca alta pereche. spune-i clar si direct fara rusine iti va fi mai binewinking