| anonim_4396 a întrebat:

[funda] Imi placea mult de un tip, am un trecut cu el, am aflat cu ajutorul unei prietene ca inca ii mai place de mine, dar am incetat a ma interesez de el desi imi placea
1. cum pot sa-l uit
2. oare mai vrea sa fie cu mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea,
Cu baieţii nu este de joaca, esti cu el sau nu!
Ce poţi face tu acum este sa-l uiţi, sau de ce nu sa-l intrebi clar si la obiect daca mai vrea sa fie cu tine!?
Pentru al uita, iţi trebuie unul nou, cum ar veni! Vorbeşte cu prietenele şi incercaţi sa faceţi lucruri ''extraşcolare''.
Gandeşte-te bine inainte sa iţi iroseste zile intregi din viaţa pentru un om care este ca şi tine. Lasa-l nu e singurul de pe lume.
Minutele din viaţa se scurg repede, si acum te trezeşti ca ai trecut pe langa aceasta ''punga'' cu amintiri!
Iţi doresc succes in continuare şi traieşte-ţi viaţa, eu sunt fost psiholog uite id meu daca vre sa mai vorbim : mariana_anişoara.

Numai bine.

3 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Pai esti sigura ca vrei sa. l uiti? pare ca. ti mai pasa si clar nu il poti uita in acest moment deci trebuie sa faci altceva...sa ne gandim impreunathinking
asa cum ai aflat ca ii mai place de tine incearca sa afli si daca mai poate exista un "voi" si in functie de raspuns vei stii ce sa faci.
daca totusi te place doar ca pe o amica clar trebuie sa. l uiti iar daca afli ca ar fi dispus sa aiba o relatie cu tine, treci la treaba.in orice caz nu trebuie s afaci o obsesie din asta!
sper ca te.am putut ajuta si nu uita: daca nu vrea sa fiti impreuna nu dispera mai sunt si alti baietiwinking
bafta maxima :* XOXO

| Erika:) a răspuns:

1. il poti uita dac o sa gasesti un baiat care o sa te faca fericita
2.asta numa tu poti sti vb. uh cu el sau alte persoane, dar eu iti recomand sa vb uh cu el. SUCCES:*!

| Tigro a răspuns:

Intrebarea e : chiar vrei sa il uiti?
Dupa cate ai spus, cred ca ati mai putea fi impreuna.happy
Vorbeste cu el! Fa tu primul pas.
Bafta! :d