| razvan1305 a întrebat:

Funda... Intrebarile sunt pentru fete deci tongue
1.Cum v-ar placea prietenul vostru? Grijuliu si protector cu voi sau mai relaxat si sa nu va prea bage in seama dar sa va arate ca va iubeste?
2. Var placea ca prietenul vostru sa aiba >patratele:
3. Dupa cat timp ati fi pregatite sa va sarutati cu el?
4.Cum i-ati arata voi prietenului vostru cal iubiti?
cam att pentru moment cele mai bune si fol rasp prim funda restul nota

Răspuns Câştigător
| blaxy a răspuns:

1. sigur ca grijuliu
2. nu cred ca conteaza.(se refera la mine)
3. daca simt ceva pentru el as putea sa ma saryt din prima seara.este doar sarut si nu ceva mai muylt.
4.pai cum se arata ca iubesti? asta se arata prin fapte.nu stiu mereu las sustine in toate.lash asculta mereu.nu mash putea enerva pe el. iash fi fidela. iash face placeri.dar in fine.este destul sa ii spui ca il iubestisi sa faci in asa fel ca el sa aiba incredere in aceste cuvinte si sa simta asta

10 răspunsuri:
| Alycaaaa a răspuns:

1. Grijuliu si protector
2. Nu prea deoarece st urate si mie u prea imi plac.
3. Cateva ore.
4. Ma ofer lui adica ma culc cu el.:X

| RoxxuInna a răspuns:

1. Poi sa fie grijuli si prorector dar nici sa exagereze...cate putin din fiecarebig grin
2.Normal :''>
3. 1-2 zile
4. :''> eh secret

| dany3la a răspuns:

1.Bineinteles ca, grijuliu si protector(pai daca nu ma baga in seama cum imi arata ca ma iubeste?)
2.Nu stiu la ce te referi prin "patratele", daca te gandesti la carouri, atunci da, mi-ar placea.
3. Dupa ce sunt sigura ca il cunosc cat de cat(1 luna-2 luni)
4.L-as tine de mana,l-as saruta, l-as imbratisa, din cand in cand un cadou(dar nu im fiacare zi ca dupa aia se obisnuiestelaughing)

| LonelyGirl01 a răspuns:

1.Sa ma protejeze, sa ma bage in semana dar nici prea stresant(nu 24/24) si da.sa imi arate ca ma iubeste.
2.Da,eu as vrea un iubit cu patratele
3.Nu cred ca am nevoie de o anumita perioada.atunci cand imi vine sa-l sarut, il sarut!
4.La-as ajuta,as fi alaturi de el la bine si la greu, l-as face sa zambeasca, i-as spune ca il iubesc...

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

1.Îl prefer iubăreţ şi grijuliu.
2.Nu înţeleg ce vrei să spui cu pătrăţelele, sincer...
3. Sărutul trebuie să vină de la sine,nu e ceva planificat. Când simt nevoia acută de a-l săruta,îl sărut. Dacă vreau să-l îmbrăţişez, îl îmbrăţişez şi dacă-l iubesc, îi spun asta cu fiecare ocazie.
4.Mai mult decât publicarea unei cărţi?
Aş face tot ce mi-ar sta în putinţă, dar nu aş recurge la obscenităţi.

| CrisDdf a răspuns:

1.Grijuliu si protectorbatting eyelashes.
2.Nu neaparatlaughing. oricum nu il dezbrac laughing
3.1 minutlaughing
4.Ii zic love struck. Si il saurt si`l iau in brate love struck.

| XxoOraluqtzaOoxX a răspuns:

1.Ambele dar nu exagerat
2.Da dar asta nu conteaza pre multbig grin
3. 1 zi (depinde)
4. Poi l-as imbratisa cand pot, i-as spune ca-l iubesc enorm de mult, l-as saruta mereu cand am ocazia i-as face surprize si tot felul de chestii de astea

sper ca te-am ajutat:* funda plsss

| Laviy a răspuns:

1.Grijuliu si protector.
2. Nu prea conteaza, sa arate bine.
3. Hmm. depinde cat de multil iubesc.
4. As fi fuarte afectuasa si dulce cu el.

| Cineva91 a răspuns:

1. Deci toate fetele o sa raspunda grijuliu si protector, nu cred ca o sa zic cineva,, eu nu as vrea sa ma bage-n seama''
2.Nu conteaza asta atat de mult, daca are un fizic placut e bine
3.Nu e un timp anume sau un timp limita cand trebuie, atunci cand simti il saruti
4.Prin felul de a fii,prin gesturi frumoase, prin a-l ajuta, a comunica

| Andre a răspuns:

1. grijuliu; x
2.nu imi plachee hee dar nu neaparat.hee hee cum vrea el tongue
3. daca imi plac de el as putea sa il sarut chiar din prima intalnire; x
4.cadouri,faptee; x. si spunand ca "il iubesti"