| siminafive5 a întrebat:

Funda! La ce varsta a'ti avut primul vostru sarut? Cum s-a intamplat? vreau raspunsuri detaliate :*

10 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

La 18 ani cu primul meu prieten.
Cum s-a intamplat? pai eram doar de 2 zile cu el si eram in scara blocului ascultam muzica si vorbeam.Din vorba in vorba s-a apropiat de mine, ne-am uitat unul in ochii celuilat si sa intamplat.Nu cred ca as putea descrie ce am simtit in acele momente. Aveam niste emotii, inima imi batea atat de puternica si aveam mii de fluturi in stomac.A fost frumos, minunat.M-am simtim ca in al noualea cer.Nimic numai conta decat ca eram decat eu si el, nimic mai mult.
Oricum niciodata nu voi uita aceaa zi si inca o tin minte de parca s-a intamplat ieri, desi a trecut mult timp de atuncihappy

| consilierultau001 a răspuns:

La gradinita am luat o fata i-am zis ca imi place de ea si am sarutat-o

| Azµre a răspuns:

Eu am fost curvar de mic, de la 6-7 ani pupam fetele pe bot laughing și ele plângeau...

| Oana92 a răspuns (pentru Azµre):

laughingce copil rau...

| detty24 a răspuns:

Eu la 14 ani jumate am avut primul sarut happy Si acum imi aduc aminte... Eram intr-o excursie la ski si doream 3 zile acolo in cabana. Era foarte tare, fete baieti impreuna iar profesorii in alta cabana de langa noi. Ne-au lasat cu incredere singuri cu o singura profesoara, seara ne.am culcat iar pe la 1 noaptea am simtit ca alex ( asa il chema pe baiat :p ) s-a pus langa mine sa povestim, nici eu nu puteam dormi asa ca am inceput sa povestim in pat, pana la un moment dat cand am inceput sa povestim despre cum ne-am cunoscut si am ajuns la concluzia ca si el ma place la fel cum il placeam si eu tongue la vreo 1 ora jumate de povesti m-a sarutat, am simtit fluturasi in stomac era o senzatie foarte tare happy dupa aia el a mers inapoi la patul lui si am vorbit prin mesaje laughing ( desi eram la 4 m distanta) dimineata imi era un pic rusine dar mi-a trecut, acum e o amintire frumoasa *-*

| soricelulRulz a răspuns:

Primul sarut?laughing) imi amintesc perfect desi a trecut ceva timp, mai lipsea cam o luna pana sa fac 14 ani, si eram cu un tip de cateva zile, iesisem afara cu o prietena si intamplator ne-am intalnit cu el si cu niste prieteni de ai lui si am ramas impreuna toti in fata unui bloc, si la un moment dat m-am dus sa il iau in brate si...ma sarutat, totul a venit de la sine ....nici nu mi-am dat seama efectiv ce se intampla laughingce amintiri

| AriantheLissa a răspuns:

Primul sarut? happy Oooo rolling on the floor a fost ...SUPER!
Totul a inceput cu un joc de adevar si provocare. Aveam vreo 11 ani si jucam alaturi de prietenii de la bloc si o fata m-a pus sa-l sarut pecel mai bun prieten al meu pe obraz. Cand sa-l sarut pe obraz, ala a intors capul si m-a sarutat. A fost ciudat rolling on the floor

| theona13 a răspuns:

LA UN JOC ADEVAR SAU PROVOCARE!
cam pe la 15 ani... de atunci am tinut legatura desi nu l mai vazusem niciodata si uite ca si azi suntem impreuna desi au trecut 9 anibig grin

| LoCkUpp a răspuns:

La 13 ani. Aveam o prietena foarte draguta, si ma uitam in ochi la ea si a venit de la sine pur si simplu. Simteam ca o sa zbor laughing

| MelissaaWhyNot a răspuns:

Cu primul meu prieten la 13 ani, la prima intalnire ma strans in brate si m-a sarutat era ceva ciudat, nou, emotionat nu o sa il uit niciodata...