| VreauFete a întrebat:

Funda .Ma.la o intlanire cu o fata, vrei sa o saruti, este si normal. Ea a mai avut iubit, eu insa n-am mai avut ubita. Deci n-am sarutat in viata mea. Dar as vrea sa o sarut cum sa procedez. Daca ii bag limba pe bag de la primul sarut, nu o sa creada cas nesimtit? Voi la 1 voastra intalnire cum a fost. Sarut decat pe buze, sau v-ati folosit si de limbuta D

Răspuns Câştigător
| xMoTaNeL a răspuns:

Fratica mai intai pe buze si vezi daca ea baga limba o bagi si tu daca nu ramai pe buze primele 2-3 saruturi, iar dupa lansezi bomba:"iubirea mea nu imi dai si mie o limba asa cum stii tu mai bine?"
Si o sa vezi ca o sa vina de la sine atunci laughing).

5 răspunsuri:
| Boboecelmaitaredepelume a răspuns:

Daca e prima oara nu te sfatuiesc sa iti bagi limba la inaintare...

| Ramonaaaa a răspuns:

Daca fata iti da de inteles,in timpul unei discutii, ca ar vrea ceva mai mult(adica un sarut!)nu ca crede ca esti nesimtit daca o saruti french.
Atunci cand o conduci acasa sau cand va despartiti dupa intalnire ai putea incerca sa ii dai un pupic pe buze iar daca ea da "semne" ca ar vrea ceva mai mult de atat atunci o poti saruta french, bineinteles.
Sarutul vine de la sine asa ca nu ai de ce sa iti faci griji.

| AndreIT97 a răspuns:

Pai... si eu sunt newbie dar sfaturile mele niciodata n-au dat gres. LA inceput doar pe buze, daca fata are intentii las-o pe ea la inceput apoi totul vine de la sine. Bafta!

| Mikaela a răspuns:

Salll! La prima mea intalnire cu prietenul meu a fost doar un sarut pe buze, dar foarte senzual.La prima intalnire nu este recomandat sa o saruti french, deoarece fetei s-ar putea sa nu ii placa si sa te lase.Atunci cand o saruti sa nu ii dai impresia ca nu ai mai sarutat o fata in viata ta.
Good luck!happy

| KaterinaPetrova a răspuns:

La prima mea intalnire a fost doar pe buze. pentru ca nu prea placeam baiatul. adica nu stiu ce o fi fost in cpu` meu. in finelaughing)

vrei sa o saruti da? invitro la o intalnire in parc, pana e vremea frumoasa afarawaiting si vorbiti.luati-va in brate, tineti-va de mana.si cand va asezati pe o banca stai aproape de ea si tine-o asa de gat pe banca.si te uiti mereu la ea cand vorbesti ...si incearca sa o saruti ca doar nu se scufunda planetalaughing
ii va placeatongue macar pe buze asa.tongue dupa aceea vei prinde mai mult tupeu sigur.si vei avea curaj si pentru frenchsmug