| YukyTsukiyomi a întrebat:

FUNDA PT CEA MAI FRUMOASA sau trista: Ai avut sau ai vreo poveste de dragoste(trista sau fericita) daca da povesteste-ne!

Răspuns Câştigător
| FericituIndragostit a răspuns:

La inceput,inainte de a cunoaste anumite chesti.
Erau o groaza de fete indragostite de mine si mie imi place de una,pentru acea fata am inceput sa studiez cum sa fiu mai bun,numia ca sa fiu la nivelul ei (ce prost eram ).Vb cu ea cand intra pe mes, asteptam sa intre pe mes cand eram rupt de oboseala dupa antre dar pentru ea stateamsad, numai ca sa vb cu ea.Imi placea de ea si faceam totu ca la carte aveam totu pus la punct (asa credeam sad )
.Si oircat incercam sa o seduc ia era rece cu mine laughing. Am incercat-o sa o chem in oras, dar pe ea nici nu o interesa.Eu eram indragostit peste urechi si ea nici nu-i pasa.Si dupa un timp am aflat ca e cu cineva dar eu ii dadeam de intels ca nu stiu asta si cas interesat de ea.Ea nu avea timp de mine si eu ardeam incet.
Dar mi-am dat seama ca nu ma merita si ca am gresit multe, dar am invatat multe din acesta intamplare.Am suferit ca ea nu ma baga in seama si eu numai la ea ma gandeam, dar acest lucru ma format si nu o sa mai imi repet greselile facute.
Oricum acum am alta mentalitate si cand ma uit inapoi imi pare rau de mine cat de idiot eram laughing

3 răspunsuri:
| AndutzaPinkAngel a răspuns:

Eu sunt o prietena a fetei care a facut contul si ma lasa sa intru pe el.Mie nu imi merge net-ul.Am 19 ani si acum 3 ani am avut prima poveste de dragoste.La inceput baiatul respectiv imi facea cu ochiul imi lua apararea in orice, imi facea tot felul de complimente. Dupa 3 luni m-a sarutat pentru prima oara.Eram pe o banca in parc si el mi-a spus:Te iubesc, m-a luat in brate si m-a sarutat.De atunci am fost si mai apropiati. Dupa un an,anul trecut m-a invitat la el acasa, ne-am distrat si apoi m-a intrebat:Ai vrea sa vi putin la mine in camera?(mama lui dormea, tatal era la serviciu)si m-am culcat cu el.Am scapat ca prin urechile acului fara sa ne vada dimineata deoarece m-am ascuns in o camera mica de la etaj si parintii lui credeau ca plecasem.Imi trimitea mesaje de dragoste iar unul spunea cam asa:Noaptea in care te0ai nascut ploua cu siguranta...din cauza ca cerul plangea ca a pierdut un inger care Dumnezeu hotarase da mi-l dea mie. Dupa inca 5 luni s-a intamplat ceva groaznic:a avut un accident de masina si nu a supravietuit... Zile si nopti in sir am plans refuzand sa cred ca s-a intamplat asa ceva.Acum am un nou iubit si cu ajutorul lui si a prietenei mele am reusit sa trec peste toata suferinta.Eu cred a ma priveste fericit de sus deoarece am o noua viata si ma bucur de ea.Sincer am plans scriind acest text.

| Ingeras_3373 a răspuns:

Eu am avut o relatie cu un baiat mai mare deca mine cu 5 ani. Au form multe momente frumoase cand mi-a lasat un buchet de flori la usa cu un bilet (era in faza cand nu eram cu el). Tot cand nu eram cu el a venit pe la mine cand aveam piciorul rupt si m-a dus pe afara. Am vazut How to train your dragon cu el si cu veriul meu de 10 si a fost asa de distractiv. Am adormit intr-un parc in bratele lui si nu s-a suparat pe mine. Am avut un prim sarut cand am facut bradul de Craciun. Cred ca sunt mai multe intamplari frumoase. Daca vrei sa ti le mai spun da-mi idul tau.

| scumpik010 a răspuns:

Eram intr-o seara la o prietena pe balcon, placandu-mi mult de tot de un baiat mi-am facut curaj sa-i trimit un sms sa-l intreb ce face.De atunci sa spun asa a inceput povestea noastra. Dupa ceva timp in care am tot vorbit pe mess, prin sms-uri a venit ziua pe care o asteptam cu nerabdare-ziua in care ne-am intalnit.Din acea seara a inceput relatia noastrastraight faceEl era cu 3 ani mai mare ca mine si facand liceul la oras, ne vedeam doar in weekend, ne desparteau 35 de km,eram nerabdatoare sa-l vad,muream de dorul lui,timpul parca trecea asa de greusad.La un momentdat am simtit o racire din partea luisad,chiar si in weekend cand venea nu prea ne vedeam,inventa tot felul de pretextesad pe mine ma durea foarte tare si ii reprosam ca-si bate joc de mine, iar el nega mereustraight face, il iubeam prea mult pentru al parasisad...pana intr-o zi cand fiind intr-o scurta excursie la mare cu o prietena si povestindu-i ce mi se intampla m-a sfatuit sa ma despart de el.,asta am si facut,.el parea afectat,rugandu-ma sa ma impac cu el.,dar n-am vrut sa dau inapoi asa ca nu m-am impacat cu el. Dupa o perioada am realizat ca el era cel mai important lucru pentru mine si ca nu pot trai fara el,asa ca mi-am luat inima in dinti si l-am intrebat daca m-ai vrea sa ne impacam.El spunandu-mi ca se va gandi si imi va da un raspuns,n-am insistat si am asteptat raspunsul lui,acesta numai venea, trecusera deja cateva zile, numai puteam.Eu asteptam ca fraiera un raspuns in timp ce el a inceput o relatie cu o. alta fatastraight face,cand am aflat tragica veste am simtit ca mor,nu ma mai puteam opri din plans, nu-mi venea sa cred ca baiatul pe care il iubeam enorm de mult era cu o alta fata!sad am incercat sa trec peste, pana acum cateva luni n-am mai vorbit cu elstraight face acum el este cu acea fata de un an de zile si eu am o relatie de 5 luni, dar parca tot mai tin la el.sad app cu vreo 2 saptamani in urma l-am intrebat daca a tinut la mine, mi-a spus ca a tinut si inca m-ai tine si ca s-a schimbat mult, nu stiu ce sa mai cred...eu inca ma mai gandesc la el, in fine asta e, dar pe baiatul cu care sunt in momentul de fata il iubesc si el ma iubeste foarte mult, cateodata chiar ma simt vinovata ca ma gandesc si mai tin la fostul sad