| Scarlettt a întrebat:

{funda}
sal TPU cine stie cum sa nu ti esueze itemele pe metin2ro la fierar ps nu ziceti cu bles sau ca alte chestii ca suunt skumpe... Astept raspunsuri! skz de categorie

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui itm pe fierar si dai ok si dupa apare da sau nu cand el tine mana intinsa si nu se sterge la cap dai da si ai sansa de 95% de reusita

6 răspunsuri:
| Scarlettt explică:

Am zis fara bles aia insemna pergamentstraight face

| mafialuialinus a răspuns:

Trebuie sa ai pergamentul binecuvantari si atunci nu se mai strica, si cand se strica scade un lev de ex o armura plus 8 vrei s-o faci plus 9 folosesti pergamentul si tio face daca nu tio face +7 si ai armura big grin funda

| MaBrein a răspuns:

Pui itemul pe fierar si dai ok o sa iti apare da sau nu pui ala cu itemul cu nu in fata lui ok si dai nu si ok de 5 ori dupa aceia faci inima cu ctrl 5 si dai da cand intinde mana fierarul. Succes! sper ca te-am ajutat happy

| jimmy132 a răspuns:

Http://www.g3710yang.yolasite.com/
Yang ieftin de la booti metin2. Ai 1kk gratuit, cadou inainte.Nu fi fraier, incearca si o sa vezi.
LE CUMPERI DIRECT +9

| mryadidas a răspuns:

Deci e ceva mai greu dar merge 70% daca vrei sa dai itemul la +6 trebuie sa ai minim 1kk in cont +7-1, 2kk +8-1, 5kk +9-2kk+
la mine a mers(sub +6 nu stiu sigur macar 300k acolo.)

| Razvan6969 a răspuns:

Eo nu stiu ce sa zic ca de obicei esueaza.Dar fa rost de bles.