| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Salut, am un prieten/cunoscut Ion, e in cl.paralela cu mine.Comunicam din cind in cind cu el, dar nu mai mult de"salut, ce faci, cum la tine?", il simpatizez. O intrebare, face sa il invit la o plimare sau nu?(am 17 ani)FUNDA!

2 răspunsuri:
| alex1991 a răspuns:

Daca crezi ca nu ar refuza, nu ai nimic de pierdut. spor la treabawinking

| heiii a răspuns:

Hmm.tu fiind fata...nu ar fi bine. baga te in vorba cu el,, intreaba l de materie.de profesori.de colegi.