| Adusca a întrebat:

FUNDA! Salut. Sunt Alexandra si am 12 ani. Imi place mult de unbaiat (coleg) si vreau sa-i arat cu prilejul valentine's day dragostea mea pentru el. Cadouri HELP FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Daca el nu ti-a aratat ca te place, eu zic sa stai cuminte! Ce poate fi mai umilitor pentru o fata decat sa se dea la un baiat, asa, pe fata, iar el sa o respinga?!
Pana nu esti sigura, nu actiona! O sa pari penibila dupa.

2 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa stai in bancuta ta si sa il lasi pe el sa faca primul pas in caz ca te place, ca daca ii spui tu ca il placi si nu e reciproc te faci de tot rasu. Daca intr-adevar iti place de el, il iei de o parte cu un pretext si il intrebi frumos daca te place, daca sunteti prieteni o sa iti fie mai usor, dar daca vorbiti din an in paste nu prea cred ca aveti vreo sansa. In concluzie, nu ii iei nimic, baiatul trebuie sa faca primul pas.

| llMeltingyoull a răspuns:

Nu cred ca poti sa te indragostesti la varsta asta... poti sa spui ca ti se pare dragut sau simpatic...ai putea sa ii dai o felicitare draguta de Sfantul Valentin cam asta se da pe 14 feb. nu stiu daca ai vazut prin filme la americani. big grin