| Naiky3Run4 a întrebat:

Funda! Salut TPU am nevoi de ajutor, imi place foarte mult de o fata, de fiecare data cand o vad parca simt "fluturasi" in burta... cum as putea sa o impresionez sau ma rog sa ii atrag atentia sa o cuceresc cum sa`r zice? Va rog fetelor lastimi sfaturi bune dar si voi baieti! FUNDA + VOT bun!

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Deci, eu sunt fata, dar nu imi plac baieti care fac lucruri doar ca sa iasa in evidenta, fii tu insuti, baga-te in vorba cu ea, intreab-o ce face, cum este, daca vreti sa fii-ti prieteni, si cu incetu cu incetu o sa fii-ti impreuna daca te apropi mai mult de ea, nu te grabi, ai timp destul, sper sa reusesesti sa fii cu persoana pe care o placi! Sper ca te-am ajutat!
Bafta si Craciun Fericit!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata asa ca e simplu. Noua ne place sa primim cadouri si trebuie sa ne ajuti sa ne simtim bine si asa noi vom iesi mai mult impreuna si vom simti ceva pentru tine.

| Naiky3Run4 explică:

PFFF la toti va-s da funda, va multumesc pentru raspunsuri!