| Eugeniusu a întrebat:

Funda si vot pentru cel mai experimentat, multumesc!
1 Cat dureaza o partida de sex?
2 Ce faci ca partener inainte de sex?
3 Ce pozitie adora cel mai mult partenera?
4 Cam cate partide ar vrea o femeie de la partener?
5 Cand se numeste ejacuare prematura a unui barbat?
6 Cand ar trebui sa ejacuezi normal in timpul sexului, dupa cat timp?
7 In ce fel trebuie sa faca partenerul sex cu partenera, incat ea sa-l adore?
8 Este bine daca as satisface partenera si cu alte chestii, gen "deget", "limba"?
9 Dupa ce se termina partidele de sex, ce trebuie sa faca partenerul, dar partenera?
10 Cat timp trece la incheierea partidelor de sex si de unde stiu daca am satisfacut-o sau nu?

Răspuns Câştigător
| OMFGConrad a răspuns:

1. în medie 5-6 minute, la început, apoi se prelungeşte în funcţie de voi, pe la 15-25 de minute, cu tot cu preludiu.
2. Să se asigure că are o igienă corespunzătoare, să se asigre că are prezervativ la el şi nu în ultimul rând, să facă totul cât mai relaxant pentru amândoi.
3. Aici e subiectiv, fiecare cum îi place, ar trebui să o întrebi pe ea şi să schimbi cât mai mult poziţiile.
4. Una la 2 zile cred că ajunge.
5. Când ejaculează înainte de intrare ("moare la intrare") sau după foarte puţin timp după penetrare. (~30 de sec - 1 min)
6. Când îi vine... dar totuşi să nu uiţi de parteneră, să fie satisfăcută şi ea, chiar dacă nu din penetrare, te ajuţi de degete, limbă, buze.
7. Cât mai pasional!
8. E imperioasă treaba asta + că te simţi bine şi tu!winking
9. Să se cureţe şi să vorbească timp de 5-10 minute, nu imediat la culcare!
10. Depinde de la cuplu la cuplu. Se vede pe faţa ei şi în vorbele ei. Ai putea să o întrebi, totuşi.

| Eugeniusu explică (pentru OMFGConrad):

Multumesc mult! O singura intrebare mai am. Ce inseamna preludiu?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Eugeniusu):

Inseamna ce vrei, poate fi si o bataie buna ( la aia sado-maso ) https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=preludiu+wikipedia

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O intrebare tîmpită si de tot rahatul, bravo si la mai mare. cine crezi tu ca dezvăluie lucruri intime din dormitor, unui necunoscut de pe net. nimeni. pa,. culcă te.

| OMFGConrad a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu cred că eşti cam arogant.
Întrebarea e pertinentă, omul se vede că vrea să fie cât mai documentat înainte de "marele pas", ceea ce e foarte bine. Dacă nu întreabă pe nimeni şi faci cum îl taie capul şi se trezeşte cu un copil şi vine pe TPU e prost că nu s-a informat, dacă întreabă e băgăcios...
P.S. Apropo, aşa cum el e un necunoscut de pe net, aşa eşti şi tu, deci stai chill, nu te muşcă nimeni.

| Alejay a răspuns:

1 Mai multi factori, omul, nivelul de excitare, dorintele de a te satisface sau nu.

2 Preludiul evident, atingeri priviri, sarutari.

3... Intotdeauna depinde de persoana

4 Nimeni nu poate sa spuna asta

5 Ejaculare prematura cand barbatul se excita foarte rau la simple atingeri sau simpla penetrare si totul s-a terminat in secunde.

6 Exista persoane care se pot controla, depinde cat se doreste a dura aceasta partida.

7 Aceste lucruri trebuiesc comunicate intre cei 2 pentru ca sa stie fiecare ce-i place si in ce fel.

8 Este foarte bine

9 Relaxare, discutie deschise despre orice.

10 Nu ai cum sa stii daca ai satisfacut-o pentru ca femeile se pot preface ca sa nu jigneasca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

1. crezi ca exista un standard international?

2. te speli

3.da ne o tura si iti spunem

4.pe parcursul vietii?

5.cand e prematura pentru un act sexual satisfacator

6.vezi 5

7. vezi 3, da ne o o tura si isi povestim pe urma ce ii place

8. vezi 7

9. sa se spele

10. ai sa afli

PS. daca faci sex la fel cum pui intrebari nu prea ai mari sanse

| CrystyCRS a răspuns:

1.Cat vrei!
2.Te dezbraci.
3. Pozitia 69
4. 1 pe saptamana.
5. Sperma
6. Cand iese.
7. Noaptea.
8. Treaba ta.
9. Sa se culce.
10. O intrebi.