| AdinaCrissa a întrebat:

FUNDA! spuneti-mi si mie niste melodii de petrecere... nu conteaza ce gen.[fara rockbig grin]. dau o petrecere la scoala si am nevoie de cat mai multe. FUNDA!

2 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Nu-mi fac singur reclama dar daca te uiti aici la favorite : http://www.youtube.com/user/andymboss?feature=mhum#p/f
am o gramada de melodii noi, pur si simplu sunt prea multe si mi-e lene sa t-i le scriu toate :))

| Eyshan a răspuns:

De ce nu faci o lista si ii pui pe fiecare din clasa sa iti scrie niste melodii?