| Laviiiiii a întrebat:

Funda! Va rog ajutati-ma! Deci weekendul acesta voi merge la avanpremiera unei piese de teatru, cu actori renumiti! Vor fi acolo numai vedete si cred ca si televiziunea! Eu am mai fost la o astfel de piesa dar nu era avanpremiera si televiziunea fusese cu o seara inainte!happy Deci intrebarea mea ar fi urmatoare: Cu ce sa ma imbrac? Nu vreau in fusta ca e frig si pantofii cu toc nu merg la varsta mea! Vreau ceva mai modern, mai shic, daca puteti dati si poze!(am 13 ani juma`). Multumesc anticipat!:*:*:*

1 răspuns:
| tudorcosminik a răspuns:

Blugi,un pluovaras mai subtire j elegant sau o bluzita, cizme sau ghete, o esarfa j paltonaskissFunda?