| Musuroae_Laura_1989 a întrebat:

FUNDA! Vi se pare normal, obisnuit, frumos, decent ca doi indragostiti sa mearga unul la celalalt, sa se giugiuleasca, sa se mangaie, sarute pe sani, gat si abdomen? Aceste lucruri sunt vazute ca fiind afrodisiacele iubirii sau perversiuni? Ce parere aveti? Voi faceti asa ceva cu persoana iubita? Este ceva normal sau se depaseste masura? happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii in varsta sau alti oameni care comenteaza rau despre acest lucru, gresesc. Dar ce? Ei n-au facut la randul lor acelasi lucru? Bine, si aceste lucruri, facute in limita bunului simt si nu in public. Dar intre ei doi, atata timp cat exista dragoste pura intre cei doi, e si normal sa se iubeasca, e chiar frumoshappy

| itzy8 a răspuns:

Aceste lucruri intre 2 indragostiti ..sunt perfect normale. Bine, pot fi facute si intr-un mod romantic ( delicat ) dar si intr-un mod pervers.

| PurpleSpirit a răspuns:

Dupa parerea mea nu este un lucru rau ca doi indragostiti sa faca toate lucrurile astea, mai ales intr-un mod romantic.Dar totusi, mereu se va ajunge la un pic de perversiune ca doar, deh...hormonii laughing dar din punctul meu de vedere, atata timp cat nu este intrecuta o limita "periculoasa", este acceptabil.

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns:

Nu conteaza ce faci in dormitor atata timp cat n-o faci in mijlocul drumului si sperii cainii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu normal ci ff normal.Am sa iti spun doar atat:Varietatea actului in sine, intareste relatia.In cuplu, este permis ORICE, atata timp cat cei doi isi doresc si sunt de acord.Mult succes.

| Mussette a răspuns:

Mie mi se pare absolut normal, mai ales dupa o anumita varsta.( Mamai nu blushing ).
Doar ca oamenii comenteaza, vad pe altii si nu se vad pe ei.
Totusi, nu-i mai placut sa mergi la unu acasa, decat sa incepi sa te giugiulesti in parc, intr-un bar sau pe strada? big grin