| Mihαelα a întrebat:

Fundă+vot, cine joaca lady popular, sunt abia nivel 2 si mai am de trecut un punct adica acolo imi scrie sa iau slujba de brutar sa fac torturi sau sa lucrez cel putin 7 ore, am lucrat paremise vreo 20 de ore si nimic, nu pot trece de nivel 2, dar am slujba de bucatar si tot torturi imi arata ca fac, ce poate sa fie_

3 răspunsuri:
| Marghioalaa a răspuns:

Nu stiu...parerea mea este sa mai incerci...sau sa iti faci un alt cont pentru ca avansezi repede pana la lvl 2winking Succes in continuare, pupici

| Maryse a răspuns:

Ai pus la lucrezi 7 ore continuu? pune 7 ore continuu, nu 8, poate sunt probleme la joc

| Ghost_2224 a răspuns:

Trimite un feedback.Ar fi normal sa se completeze deja.