| Dany92837473 a întrebat:

Fundaa, AM PROBLEMEsad O fata mi.a zis ca ma place, eu i-am zis:
Imi pare rau, eu nu simt la fel...
Nu am apucat sa termin si aproape incepu sa planga. sad si i-am zis ca o ador crying( cum pot sa ma despart de ea? HELP

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Aaa, guma mea de sters sta mai dreapta decat o faci tu.

Spune`i ca ai facut asta doar pentru ca a inceput sa planga si ca de fapt chiar nu simti nimic pentru ea, apoi consoleaz`o ca isi va gasi un baiat care sa o placa asa ca nu este nevoie sa fie suparata.Presimt ca te vei casatori cu o femeie care nu te va lasa sa iesi din casa prea des daca mai faci asa de cateva ori.Si tine cont ca acum o vei rani si mai mult decat daca ai fi lamurit`o inca de la inceput.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ce teatru jalnic, ieftin, infect. frate a fost suficient sa ii zici asta las-o sa boceasca si tu vezi-ti de viata ta te asteapta cearsafurile timpul trece in devafoarea ta

| DeathOfDreams a răspuns:

I-ai spus c-o adori ca să înceteze din plâns? Wtf

Spune-i adevărul, că nu simți absolut nimic. E cel mai bine pentru ea.
Anyway, nu e vina ta.
Nu poți să-ți impui să placi pe cineva.

| ariana8228 a răspuns:

Fao sa se desparta ea de tine. Aratai cea mai nasoala parte a ta...
Succes...happy

| Dany92837473 explică:

Nu vreau sa sufere -_-