| bau0217 a întrebat:

FUNDAA! Unde pot gasi un documentar despre reproducere?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Acum 2 zile a aparut cu Adevarul, o enciclopedie a Vietii Sexuale, deci si a ce te intereseaza implicit! O gasesti la toate chioscurile de presa!

Daca nu esti multumit, la librarii gasesti destule pe tema asta!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scrie direct pe Google!
Pa, pa.

| MMihai a răspuns:

În cărți de medicină, care tratează asemenea probleme. ( Sexologie, anatomie, dermato-venerologie, etc.) La facultăți aveau ștanduri, unde vindeau cursuri universitare. Mergi la o Facultate de Medicină și vezi unde mai se vând asemenea cursuri. Sau la librării și anticariate, în sectorul unde vând cărți de medicină.

| Deeiutss a răspuns:

Cel mai bine se invata in practica! rolling on the floor

| Biu90 a răspuns:

Wikipedia.org

| IoNuTzZ_4380 a răspuns:

Documentar despre reproducere? Mai exact la ce te referi? care reproducere, la oameni sau animale?