| emilia a întrebat:

Fundaaa.
Va place cintecul : I love you more? ( de Eminem ).
Am pus intrebarea asta la aceasta categorie, fiindca e cea mai vizitata. Din cite se vede, sinteti obsedati de sex, daca nu ma stati si pe alte categorii, si aici ma refer la majoritatea utilizatorilor de pe TPU.ro.
Deci, dati-mi argumente pro sau contra si puteti sa va alegeti cu o funda!
Numai bine *!

Răspuns Câştigător
| escape_5701 a răspuns:

Da ii melodia mea preferata a lui EMINEM deoarece versurile transmit un mesaj puternic iar cantecul prezinta o poveste de dragoste controversata. happy

18 răspunsuri:
| Zumbalaarebeca a răspuns:

Fiecare are dreptul sa foloseasca ce categorie doreste este democratie din cate stiu, eu pot sa zic ca folosesc cam toate categoriile in afara de auto moto, legislatie si mai vreo 2 categori, si oricum in aceasta categorie sunt foarte multe intrebari care nu au neaparat legatura cu sexul, si dupa ce ai facut obsedati de sex pe toti cei care acceseaza aceasta sectiune te astepti sa iti mai raspunda la intrebarelaughing

Răspuns utilizator avertizat
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă această categorie este mai accesată nu înseamnă că suntem obsedaţi de sex, ci vrem să ajutăm cu sfaturile pe care le dăm. Din câte ştiu eu, categoria nu se numeşte "Obsedati de Sex" sau "XXX" sau "Porn" sau orice altceva, se numeşte "Dragoste şi sex". La aceasta categorie se pun diferite întrebări legate de actele sexuale, consecinţe, contracepţie, BTS sau sfaturi legate de dragoste, relaţii.
Nu ascult Eminem, şi chiar dacă aş fi ascultat nu ţi-aş fi spus de ce îmi place, pentru că nu respecţi regulamentul. Nu mă interesează funda aceea cu care ar fi trebuit să "mă aleg", aşa că pune întrebarea la categoria "Muzică" pentru că o să te raportez, şi va fi ştearsă.

pa, pa.

| foca21 a răspuns:

E cam mai super melodie! si eminem e bestial! happy

| emilia explică:

Érotique conseils.
Dragule, drago, tu gindesti ce spui?
Cica daca imi pun intrebarea la categoria "Muzica " mi-o vei raporta?
Si de ce ma rog nu respect regulamentul?
Daca esti miop si din aceste motive nu poti citi intrebarea consulta medicul specialist, si mai da o fuga la psihiatru.
Ai mare nevoie.
Si chiar am avut dreptate, ca imaginea de pe avatar si chiar titlul, ce se refera la erotica te descriu in totalitate; obsedat/a de sex.
Numai bine si multa sanatate *!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@emilia,
Am tot dreptul din lume să te raportez. Nu respecţi regulamentul în sensul că nu pui întrebarea la categoria potrivită, şi plus de asta eşti atât de neruşinată încât îţi permiţi să ne numeşti obsedaţi de sex. Dacă nickul meu este Érotique conseils, nu înseamnă că sunt obsedată sexual. În traducere liberă înseamnă "Sfaturi erotice" în sensul că încerc să ajut cu un sfat pe cei care au o problemă.
Cred că tu eşti cea care are nevoie de un oftalmolog sau de un psihiatru, am spus să pui întrebarea la categoria muzică, pentru că de aici o să o şterg.
Îţi mulţumesc frumos de urări, şi ţie la fel. Şi multă minte, pentru că ai mare nevoie. Te rog frumos să laşi orgoliul la o parte, şi să nu mai încerci să o faci pe deşteapta pentru că îţi spun sigur că nu cunoşti regulamentul mai bine ca mine. Eşti nouă pe site, informează-te apoi vino cu completările de rigoare.

pa, pa.

| emilia explică:

Érotique conseils.
I'mPerfect(a)!
Pastrati-va cuvintele de lauda pentru sine.
Pentru primul utilizator, nu sint noua pe site.
Fii atenta cind te uiti.
Si nu imi dicta mie la ce categorie sa imi postez intrebarea.
SI chiar te rog, indrazneste sa mi-o raportezi.
Sa vedem daca iti va reusi.
In fine, scopul meu nu este sa iti arat tie ce pot eu.
Si chiar la partea cu medicul credeti-ma ca ambele aveti nevoie, caci nu i-am numit pe toti obsedati sexual, ci pe majoritatea din voi.
Nu se refera strict la voi!
Si chiar cred ca nickname-ul tau se potriveste de minune cu tine.
Parerea mea *!
ImPerfect(a),
Draguta mea, chiar atit de mult te doare pe tine faptul ca am numit majoritatea celor de pe Tpu.ro obsedati de sex?
Si chiar nu e o insulta.
E purul adevar.
Uita-te la Mariela, sau la altii, inclusiv si la tine.
Chiar sinteti asa.
E opinia mea *!
SI te rog, vorbeste cu cei care te-au educat pe tine asa, presupun ca nu parintii au crescut un asemenea specimen ca tine, ci te-a influentat anturajul.
Si da dovada de bun simt si educatie, ca lumea e plina de lepre.

Si inca ceva, tu m-ai insultat prima si pastreaza-ti cuv. ce te caracterizeaza in totalitate pentru tine.
Telul meu nu este sa ma cert cu voi si permiteti-mi sa inchei aceasta disputa impetuoasa cu voi, fiindca mi-i sila de prostia omeneasca.
Ati fi putut da dovada de niste persoane normale, raspunzind la intrebare.
Vorba ceea big grinesteptul cedeaza primul.(faceti singure concluzii )
Va doresc multa sanatate si calm*!
Sa fiti in paza Domnului *!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@emilia,
Tu chiar ai o problemă! Nu ţi-am dictat, doar ţi-am atras atenţia! Bineînţeles că mi-ar ieşi dacă aş vrea să te raportez, dar nu fac lucrul acesta ca să vezi tu că am "tupeu". Mă consider destul de matură ca să nu fac acest lucru şi să nu îţi răspund la provocări.
Nu sunt de aceeaşi părere cu tine. Aceasta nu este o dispută impetuoasă; fiecare şi-a exprimat punctul de vedere raportat la ceea ce ai spus tu.

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@emilia,
Îţi mulţumesc frumos de voturile stupide şi nefolositoare pe care le dai la fiecare răspuns de-al meu. Dar am o nelămurire:Spuneai că deşteptul cedează primul, şi că ar trebui să tragem noi concluziile. Cum să conluzionez că tu eşti cea deşteaptă, atâta timp cât te "răzbuni" ca un copil de 3 ani, făcând abuz de voturi stupide şi nefolositoare?
Abuzul de voturi se pedepseşte prin avertizări, după care se suspendă contul. Asta vrei? Eşti sigură?

pa, pa.

| emilia explică:

Te deranjeaza cumva voturile?
Eu am cedat, fiindca nu mai particip la conversatia aia dezonoranta.
Pentru voturi, cu mare placere.
Numai bine *!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@emilia,
Nu mă deranjează în niciun fel deoarece nu sunt depunctată din cauza lor. În schimb, daca tu faci abuz de voturi vei căpăta o imagine neplăcută din partea adminului, iar asta nu te ajută să devii expert TPU.ro; şi spun asta pentru că am văzut că îţi doreşti foarte mult lucrul acesta.
Să ştii că un alt criteriu de alegere a unui expert TPU.ro, este capacitatea de a nu intra în conflict cu ceilalţi useri. Tu ai intrat în conflict cu userul anului, Brigaela şi i-ai vorbit foarte urât; lucru care nu te va ajuta să devii ceea ce ţi-ai propus. Eşti pe un drum greşit departe de cel de expert TPU.ro.
Nu te mai pripi să jigneşti userii indiferent de activitatea lor pe site sau la anumite categorii, pentru că nu ai niciun drept.
O seară bună, multă înţelepciune şi nu uita : Calea spre succes este presarată cu obstacole! Treci peste ele dacă vrei să ajungi ce ţi-ai propus.

pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Clar esti frustrata sexual si de-aia sari cu gura pe altii.
Da, raspund si pun intrebari aproape numai la categoria asta, dar CE TE INTERESEAZA PE TINE CE FAC EU?!

Cred ca viata ta e ataaaaaat de monotona si gri... mi-e mila de tine si vasta ta educatie care nu-ti foloseste la nimic din cate vad!

Si nu te mai lua de cultura mea; din nefericire pentru tine am o educatie foarte buna data de parinti si cultivata in scolii, dar asta nu inseamna ca nu ma pot transforma intr-o scorpie cand vad ce le be*e mintea unora!

''Cel mai destept cedeaza''... Daca erai tu aia desteapta nu ne mai numeai pe noi ''obsedati de sex''...repet,esti frustrata sexual de folosesti apelative din astea gratuit!

Adio, inteligento!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ahh, inca ceva.nu ma compara tu cu @mariela ca eu nu inventez pe aici povestioare si raspund in zeflemea... Sa-ti permiti asa ceva cand o sa-ti dau eu voie, nesimtit-o!

| emilia explică:

I'mPerfect(a)
Acum am vazut cine a fost invinsa cu adevarat.
Numai bine si sper ca nu vei mai vorbi asa de urit, ca ai vazut ca nici la degetul cel mic de la picior nu-mi esti.*!
Inca o data :Multa minte*!

| emilia explică:

Érotique conseils,
Iti apreciez inteligenta, dar ti-as fi recunoscatoare daca ai fi mai atenta si nu te-ai grabi sa faci concluzii gresite.
Eu nu am vorbit urit cu Brigaela. Din contra, i-am raspuns civilizat.
Multumesc pentru sfat.
Acum iti dau si eu unul, care m-a impresionat si de care poate vei avea nevoie:
La micul dejun, fii egoista, pranzul imparte-l cu prietenul, iar cina da-o dusmanilor *!
Poate stii proverbul, dar foloseste-te de el!
Mi-am permis sa vorbesc cu tine, ceea ce n-as fi putut vorbi cu puerila ImPerfect(a).
Numai bine *!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Emilia, cine a spus ca vreau sa iti ajung mai departe de degetul de la picior?! Crezi ca vreau sa ajung ca tine sau ce?!

Da, te-am atacat intr-un mod mai cocalaresc, dar asta din cauza ca ai niste idei total deplasate si te crezi atotstiutoare!

Nu te mai da lovita si mare doamna a inteligentei si o sa iti vorbesc si eu ca unui adult care are habar ce vorbeste!

| pwp a răspuns:

Da... avem numai obsedati sexual pe TPU...

sincer nu o stiam, acum am ascultat-o, si e chiar frumoasa. dar mai mult imi place not afraid sau love the way you lie

| NewMechaa2001 a răspuns:

Stan si i love you more sunt niste melodii foarte inspirate!
artistul e cel mai bun, dupa parerea mea, chiar daca sunt multi care il compoara cu biggie, 2pac, dre ( cel care l-a lansat) eu totusi spun ca nu se pot compara cu el.
si daca chiar esti o fana mare eminem cred ca ai dreptul sa stii ca jumatate din fanii lui au vazut un clip cum ca el ar fi manipulat de niste demoni, de o societate secreta numita Illuminati.
Eu unul nu prea cred, tot raman fanul lui pana la moarte. Ar trebui sa te documentezi si tu despre Illuminati si sa vezi ce putere au ei asupra industriei muzicale, in special rap!
Bafta!