| diesel94 a întrebat:

FUNDAAA! va rog care puteti sa iti spuneti si mie cat costa la spital ( la planning familial) sa imi prescrie anticonceptionale...sau daca e gratis... din cate am inteles eu e gratis, dar nu stiu sigur! multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E gratis, dar trebuie precedat de consult ginecologic care e gratis numai cu trimitere de la medicul de familie.

| nobody_7049 a răspuns:

Pai mergi la ginecolog la un consult care costa in jur de 100-150 de lei cu tot cu pap. iar el iti va prescrie anticonceptionalele in functie de rezultatul consultului. cati ani ai?