| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Buna TPU apelez din nou la voi pentru a ma sfatui.Aceasta intrebare este adresata mai ales celor care mi-au citit si intrebarile anterioare.dau Funda bineinteles! deci TPU sa renunt sa mai lupt pentru fostul sau nu? daca da dc? daca nu dc? P.S.:au trecut aproape 11 luni de la despartire!

Răspuns Câştigător
| Cătălina_6063 a răspuns:

Daca tea iubit si inca se mai gandeste la tine se va intoarce stai linistita toti se intorc

3 răspunsuri:
| 5123fsda a răspuns:

Daca inca il iubesti, si te simti geloasa spuneo!
Totul depinde de tine!

| SakonSIUkon a răspuns:

Eu zic sa renunti din moment ce te desparti o singura data de cineva eu nu cred ca este pentru tine si in plus BAIATUL trebuie sa aiba grija sa nu existe certuri el trebuie sa lasa de la el nu sa inteteasca focul.Renunta la el parerea mea dar faci cum vrei.

| Amerilyse a răspuns:

Eu zic ca daca mai tinea la tine se intorcea pana acuma...deci eu zic sa treci peste... Faci cum crezi tu si ce simti tu.:*