| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Fundita
Cum imi dau seama care fata mai este virgina.Eu am vazut azi una, cand mergea era un pic largita printre picioare.Mai era virgina?

Răspuns Câştigător
| dede16 a răspuns:

laughing) daca tu mergi cracita intr-o dimineata asta inseamna cu nu mai esti virgina? [ daca esti, desigur laughing]. asta se afla la un act sexual si se observa chestia asta atunci cand curge sange => s-a rupt himenul.
Daca intrebi totusi, probabil se va simti jenata.
Virginitatea si ea, ca orice subiect este dezbatuta de 2 parti:
- ruperea himenului propiu zis
- dezvirginarea accidentala si atunci in mod direct pentru persoana respectiva dezvirginare semnifica primul contact sexual
E un subiect tabu... si sunt extrem de multe pareri.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are nici o legatura mersul sau aspectul cu virginitatea. Pur si simplu fata aia e un pic cracanata si este la fel de cracanata si inainte si dupa ce si-a pierdut virginitatea. Numai cand te uiti la vulva unei femei goale poti vedea daca e virgina sau nu.

| Zenithf a răspuns:

Poate eventual sa-ti dai seama din cum vorbeste. LA fel si cu baietii. In special, subiectul sex le trezeste alte "beculete" si vorbesc altel despre asta.

| stresu a răspuns:

Uite ce griji are lumea.
1. ce te sore capul daca e virgina sau nu?
2. ma dispera mitul asta de mor. Sa zicem ca practic calarie si ieri am calarit 4 ore, si am 13 ani. Nu mai sunt virgina ca merg vagcracanata? Si chiar daca nu mai e o tipa ce relevanta are?
Lasati miturile urbane stupide si gasiti preocupari. Asa un amic se uita la o tipa si comenta "uii,, ce si-o trage aia." Si chiar atunci mi-a venit un citat al marelui Dabija :" ce te f...ramanta grija?"

| Miauti a răspuns:

Daca tu nasul mare nu inseamna ca ai si penisul mare. oricum exista multe tipuri de fete asa cum exista si tipuri de masini.

| Acvila a răspuns:

Wow! asta nu are nici macar o vaga legaturalaughing
daca te referi la a-ti da seama fara sa te culci cu ea, poti sa o faci din discutiile pe care le poarta, sau mai simplu, o intrebi. Dar de ce esti asa curios?

| Kittynika a răspuns:

Nu are nici o legatura paranteza dintre picioare cu faptul ca mai e virgina sau nu...nu poti sa iti dai seama fiindca nu se produc schimbari fizice evidende pentru cei din jur. Poti afla doar daca o intrebitongue

| aangelia a răspuns:

Daca e mai dezvoltata, asa iti dai seamawinking
nu daca merge cracanata.in niciun cazwinking
daca are sani mai mari, fund mai mare...

| HelpBoy a răspuns:

Ia trecut porcu printre picioare.

| mygirl_the_best a răspuns:

Daca are sni moi, dar paranteza dintre picioare nare nicio legatura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea Allesia, a fii virgin nu se rezuma la a merge departat sau nu, a fii virgin se rezuma mai mult de cat atat ti'as explica dar pe mess am sa-ti zic sh acum cate ceva cand o fata are himenul intreg inseamna ca este virgina, iar cand ai primul contact sexual acesta se rupe, iar in acel moment virginitatea persoanei de sex feminin dispare...cu drag Adriana, 13 ani, Bucuresti!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate cunoaste la baza ochilor daca o pers mai este virgina sau nu. Nu am cum sa iti explic este mai greu de inteles happy Anyway... Eu m`am convins de chestia astahappy