| alinutza99 a întrebat:

Fundita. cum sa ii arat iubitului meu ca il iubesc? tinand cont ca e o relatie la distanta (el romania eu alta tara). suntem impreuna de 4 ani.eu am 17 si el 18 ani. dar el zice ca nu ii arat ca il iubesc.

ce sa fac?

2 răspunsuri:
| rucs a răspuns:

Arata-i cu adevarat ca asta faci... dar nu si-a dat seama din cate ai facut? totusi sunt 4 ani nu? cine ar sta la distanta de persoana iubita atata timp daca nu ar iubi-o?

| mgtow a răspuns:

Eu iti zic ca va chinuiti unul pe celalalt, ce rost are sa o mai tii asa ca mai rau va fi.