| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Hey TPU, i-am bagat id-ul fostului meu iubit in lista de mess am vorbit iar dupa ce a aflat ca sunt eu a spus:,, aaa" a iesit si apoi a intrat din nou de vreo 10 ori(iesea nu era pe invisible)Asta s-a intamplat miercuri iar de atunci nu a mai intrat.Credeti ca si-a facut alt id? FUNDA TPU!

1 răspuns:
| lexzor a răspuns:

Nu, cred ca ti-a dat ignore pentru ai nu-i reveni resentimentele. Sti tu, doru de momentele frumoase etc. Insa trebuie sa fi mai explicita