| taniusha562 a întrebat:

Fundita< spuneti-mi ce teme poate sa'l intereseze pe un baiat de 21ani. suntem impreuna de aproape 1 an si eu nu mai am ce discuta cu el

Răspuns Câştigător
| emchristina a răspuns:

Da timp de un an ce ati vb? stai lejer si cuvintele o sa vina de la sine. leagate de detalii atunci cand iti spune ceva.etc

3 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Daca nu mai ai ce discuta cu el, inseamna ca nu sunteti compatibili.

| Any a răspuns:

Pai primul lucru pe care l-ati putea discuta e acela de cate lucruri aveti in comun sau nu aveti in comun sau mai poti vb de lucrurile care ti s-au intamplat in ziua respectiva dar parerea mea este ca ar trebui sa fi relaxata si vorbind cu el o sa iti dai seama ca vb o sa iti iasa pe gura fara sa te gandesti prea mult. fundita!

| sfantulpetru a răspuns:

Vorbiti despre rete culinare sau sunete onomatopeice! da rezultate!