| alecoruso a întrebat:

Gemeni+Leu=?
Poate sa aiba vreo relatie?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa astre cand e vorba de relatii.
Ai observat ca nu toate ti se potrivesc cand e vorba de tine, nu?
Iti baga prostii in cap aceste site'uri.
Timpu isi va spune cuvantul.

| EVA_7591 a răspuns:

laughing)Eu sunt leu si prietenul meu gemeni si ne certam cam in fiecare zi 8-)straight face.

| Jasmine_5056 a răspuns:

Gemeni - Leu

O pereche ideala

Avand caracter puternic, Leul doreste sa se faca totul cum vrea el, dar in stari de spirit mai generoase nu pare la fel de putin rezonabil Gemenilor. Acestia au puterea si capacitatea de adaptare necesare, mai ales in momentul in care isi dau seama ca Leii sunt nu doar sinceri, ci si ca fac tot posibilul sa fie totul bine mereu.

Leul are perioade de lene pura, cand nu face efectiv nimic, iar aceasta latura a personalitatii sale e de neinteles pentru Gemeni. Geamanul s-ar putea simti cam gelos pe capacitatea Leului de a fi in centrul atentiei oriunde ar merge, avand impresia ca este eclipsat. E suficient de inteligent incat sa inteleaga ca Leul va renunta repede la lene, iar Leul stie sa-si lase ocazional perechea Gemeni sa straluceasca la randul ei. Amandoi au capacitatea de a se adapta la toanele si actiunile celuilalt, iar asta poate face din relatia lor una foarte buna, fie datorita provocarilor pe care le aduce, fie in ciuda lor. Leul poate sa ierte si sa uite ocazionalele iesiri destul de violente ale Geamanului si sa-i respecte dorinta de libertate.

Pe plan fizic, Leul se implica total, iar dorintele diverse ale Geamanului sunt greu de inteles pentru el. Leul este capabil de a scapa de resentimentele pe care le-ar putea crea Geamanului, simplificand situatia. Prin urmare, este chiar o uniune recomandata.

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Daca voi va intelegeti bine puteti avea o relatie
nu conteaza astrele
nu lasa asta sa-ti stea in calea iubirii

succes