| DanaCherry a întrebat:

Gemeni + Pesti =? Pot avea o relatie?

Răspuns Câştigător
| Dydy_7659 a răspuns:

Da... dc nu? va retine ceva? chiar crezi in horoscop, astre si tot felul de lucruri din astea? Uite eu sunt berbec iar iubytul meu este capricorn, in horoscop scrie ca nu pot avea niciodata o relatie. Si totusi suntem impreuna de 4 ani jumate happy Asa ca nu te lua dupa zodi. E vb doar de caracter, persoana etc. happy Bafta

8 răspunsuri:
| Rooby a răspuns:

Dc nu?

Răspuns utilizator avertizat
| DALYFLO a răspuns:

O sa te dezamagesc cu raspunsul meu, dar crede-ma ca eu am avut o relatie cu un ''pesti'si na mers relatia chiar deloc, totusi tie iti doresc succes...

| Ririru a răspuns:

Pot avea o relatie daca chiar isi doresc asta.

| micutzakarina a răspuns:

Eu cred in zodiac si astre fiindca mama e scorpion si tata este leu deci scorpion+leu=compatibilitate redusa... pana acum nu stiam ei bine mama cu tata s-au despartit cand aveam eu 10 ani.straight face.

Uita-te in horoscop sau pe net si poate gasisti.Si multa bafta!happyhappy

| push2gl a răspuns:

Nu, impuscati-va (nebunilor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar doua

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Eu zic sa nu te iei dupa zodii...nu cred nimic mie personal mi se intampla invers de ce zice daca il iubesti te pui cu el si gata gata conteaza cel mai mult