| M a întrebat:

Girlsssssss.
voua ce va place la un baiat?
Funda daca sunt de aceeasi parere si normal voturi love struck

Răspuns Câştigător
| yournameplease a răspuns:

Deci laughing
In opinia mea baiatul perfect trebuie sa fie inteligent ( nu tocilar ), amuzant ( incat sa ma faca sa rad), frumusel( nu caut frumusetea pamantului dar nici sa fie urat ), si nu cer perfectiunea, important este sa ma inteleg cu el. Tu ce crezi?

8 răspunsuri:
| Dearscorpion a răspuns:

In primul rind cum arata, pe urma comportamentul.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Mie imi plac baietii care se ingrijesc, care se imbraca modern, care au ochii albastrii sau caprui, care nu sunt foarte inalti, dar nici scunzi. Chiar daca nu toti recunoastem, sunt foarte importante aparentele.
Iar din punct de vedere sufleteste tre sa fie un tip de treaba, prietenos cu toata lumea, sa nu aiba conflicte cu nimeni, sa aibe si o parte romantica, dar in acelasi timp sa fie si mai nebunatic (in sensul bun al cuvantului), sa ma iubeasca cu adevarat, sa-mi fie alaturi in momentele bune, dar si in cele rele, sa nu ma minta, sa nu ma insele, sa ma inteleaga, sa aiba unele hobby-uri ca si mine, sa fie si PUTIN gelos, dar sa-mi lase si libertatea necesara, sa nu ma sufoce love strucklove strucklove struck De asemenea, este important sa fie educat, sa stie cand sa vorbeasca si cand sa taca.
Nu am mari pretentii, nu? big grin

| Ralu13 a răspuns:

Modul in care gandeste, comportamentu ( manierele ), caracterul, fizicul happy

| cokocosmy a răspuns:

Pai ochii si personalitatea happy:*

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Păăi păi day dreaming.
Pentru început,mi-ar place să arate oarecum ok,fizic. Părţile mai,,importante'' sunt aici:adică; să fie amuzant,drăguţ,frumuşel(nu frumuseţea întruchipată...), sincer, şi simplu happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... baiatul perfect pentru. mine ar arata cam asa:dragut nu foarte-foarte-foarte frumos pentru. ca o sa sara toate pe el si mnolaughing,intelegator, amuzant, de preferinta sa fie blond cu ochi albastrii sau verzi, dar asta nu prea conteazaoh go on...cam atat

| bianca_9693 a răspuns:

Pei sa fie inalt si slabut sa fie imbracat la moda sa stie sa vorbeasca cu o fata sa vorbeasca frumos sa o respecte ca fata si sa nu isi bata joc de ia la baetii. s FIE SINCER CAND ARE CEVA DE VORBIT CUMINE

| Gabriela98 a răspuns:

In primul rand cum arata...bine nu sa fie frumusetea intruchipata...sa fie frumusel, sa stie cum sa se poarte cu o fta, si sa fie amuzanthappy