| Minzyy a întrebat:

H a ll u TPU.
Am o intrebare...La voi conteaza inaltimea la o relatie? Adica fata sa aiba 1.86 si baiatul mai mic

4 răspunsuri:
| b3bitsa a răspuns:

Dp parerea mea baiatul ar trebui sa fie mai inalt decat fatawinking

| felix24 a răspuns:

Pai depinde pentru uni poate sa aiba baiatu 12 si fata 13 deci nu stiu daca conteaza sau nu conteaza de tine si de ea daca va placeti nu cere ca conteaza asa mult

| asdasasasas a răspuns:

Marimea penisului conteazarolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu conteaza inaltimea.Eu,d ex, am 1, 57 iar pr meu 1, 85.Aratam km caraghios p strada dar nu ne pasa.Ne iubim si asta conteaza cel mai mult