| Pain a întrebat:

Haha, vroiam sa va intreb care sunt(ca sunt multe rau)cele mai stupide intrebari de la aceasta categorie...bine bine in afara de justlookingaround, mariaioana, madalina1, intelegeti voilaughing))astept rasp

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

@SufarStaR, lasa intrebarile stupide de la aceasta categorie si vezi "ca suferi" in ceea ce priveste limba romana, asa ca, vine 13 septembrie si mai treci pe la scoala, nu pe langa ea.
Hai, injura-ma, dar nu accept: haha, cas, in afara, nu mai spun de intrebuintarea corecta a virgulelor necesare intr-o exprimare scrisa.
Asta e...

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ce legatura are asta cu "dragoste si sex" da.are cu capitolul, dar nu are nici o treaba cu vreo intrebare pentru care ar merita sa te gandestiwinking

| Pain explică:

laughingstiu sa scriu, erau prescurtari big grin, si nu am dc sa te injurwinking

| DeadlyJokes a răspuns:

Bai sufarstar vine 13 septembrie si te duci la scoalawinkingCe ma enerveza pitici astia cu gura marelaughing